Robimy zapasy! W związku z tym w dniach 13-15 grudnia wysyłka nie będzie możliwa.

Bezpłatna wysyłka próbek (na terenie UE)
W 100% naturalna powierzchnia kamienna
Dostępnych jest ponad 70 dekorów
Oryginał od 2002 r.
Gorąca linia +48 696 461 590.

Slate-Lite Auro 122x61

160,97 zł*

Zawartość: 0.7442 m2 (216,30 zł* / 1 m2)

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

Format
Akcesoria

27,32 zł*
Fotomatching
27,32 zł*
1 380,23 zł*
Zawartość

915,40 zł*
Zawartość

149,17 zł*
Zawartość

82,11 zł*
Zawartość

116,05 zł*
91,95 zł*
18,35 zł*
160,94 zł*
Kolor
Profiltyp

21,90 zł*
22,95 zł*
11,45 zł*
Stück
Numer produktu: 1005013
Stan magazynowy: 138

Partia, set, zwycięstwo: Złoto to atut!

AURO to dekoracja o szaro-szarej kolorystyce bazowej z dużymi strukturami w złocie.
Nie można być bardziej szlachetnym: przekształć swoją prysznic lub biuro w oświadczenie o projektowaniu o wysokim połysku.
Raczej jednolita powierzchnia z niewieloma wyraźnymi wzorami umożliwia różnorodne wzory układania i spójny obraz ogólny nawet na dużych powierzchniach.

Więcej zdjęć z projektów i wariantów kolorystycznych?Nie ma problemu, tutaj znajdziesz mnóstwo dodatkowych materiałów graficznych: ► Galeria zdjęć AURO


Dekory z łupka mika mają zazwyczaj nieco bardziej chropowatą powierzchnię z jednorodnymi wzorami.
Szczególnym elementem przyciągającym wzrok jest efekt połysku, który powstaje dzięki naturalnej zawartości kwarcytu w kamieniu.


Prawdziwy kamień: nasza cecha jakościowa

Slate-Lite jest wykonany z kamienia warstwowego. Mogą wystąpić różnice kolorystyczne w poszczególnych płytach, jak również żyły kwarcowe biegnące przez kamień, naturalne pęknięcia lub lekkie odpryski. Nie jest to wada, lecz raczej cecha charakterystyczna prawdziwej powierzchni kamienia naturalnego i sprawia, że każdy arkusz kamienny Slate-Lite jest absolutnie wyjątkowy!


Fotomatching-Service

Prosimy pamiętać, że przedstawione tu zdjęcia materiałów są jedynie przykładami tego dekoru. Każdy kamienny arkusz Slate-Lite jest unikalny i może się różnić od przedstawionych tu zdjęć.Dzięki naszej opcjonalnej usłudze Fotomatching-Service, po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo zdjęcia aktualnie dostępnych partii materiału i będą mogli wybrać swój faworyta przed dostawą!W ten sposób, pomimo 100% naturalnej powierzchni kamienia ze zmieniającymi się kolorami i strukturami arkusza, mają Państwo pełną kontrolę nad wyglądem dostarczonych fornirów kamiennych.
(Obecnie usługa ta nie jest dostępna dla formatów 30x60 cm i cegiełek)


Slate-Lite: Wszechstronny

Nasza linia produktów SLATE-LITE nadaje się do prawie wszystkich zastosowań: Czy to wewnątrz czy na zewnątrz, jako okładzina ścienna, w prysznicu i łazience czy jako osłona przed rozpryskami w kuchni - Twój wymarzony projekt z naturalnego kamienia staje się szybko i łatwo rzeczywistością!

    Kluczowe informacje o Slate-Lite
  • 100% naturalna powierzchnia kamienia
  • Całkowita grubość ok. 1,0 - 2,5 mm
  • Zginany promień: ok. 5 cm
  • Odporny na promieniowanie UV i mrozoodporny
  • Wodoodporny i łatwy w czyszczeniu
Szczegółowe informacje o Slate-Lite znajdziesz w karcie danych


Wygodny rozmiar standardowy: 122 x 61 cm

Nieważne, czy chodzi o klejenie równoległe, luźne czy proste: dzięki naszemu łatwemu w użyciu standardowemu formatowi 122 x 61 cm możesz w krótkim czasie ułożyć swój własny wzór i stworzyć żywe otoczenie, tak jak lubisz.
Do jednego arkusza w formacie 122 x 61 cm potrzeba ok. 1 opakowania 600 ml kleju.


Szybka i łatwa obróbka

Z naszymi fornirami kamiennymi remontujesz szybko i łatwo, bez żadnych specjalnych narzędzi!

Wystarczy przyciąć na żądany wymiar, nałożyć klej, docisnąć arkusze kamienne i gotowe!

Należy pamiętać, że w zależności od miejsca zastosowania należy zaimpregnować lub uszczelnić powierzchnię kamienia odpowiednim produktem ochronnym z naszej oferty. Dotyczy to miejsc narażonych na duże obciążenia, jak np. w pomieszczeniach mokrych, w kuchni, na podłodze lub częściowo na zewnątrz.


Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy Ci osobiście przy Twoim indywidualnym projekcie: po prostu odbierz Telefon, napisz do nas E-Mail, porozmawiaj przez WhatsApp lub umów się na spotkanie na czacie wideo w naszym Online-Showroom!

Cechy "Slate-Lite Auro 122x61"
Dekor: Auro
Gatunek kamienia: Mika

Fotomatching

Fotomatching
Dopasuj zdjęcie do Twojego zamówieniaSlate-Lite to prawdziwa okleina kamienna, która zachwyca swoim naturalnym wyglądem i indywidualnością. Dodaj ten opcjonalny dodatek do swojego zakupu Slate-Lite, a otrzymasz zdjęcie aktualnie dostępnej partii przez e-mail przed wysyłką towaru. Dzięki temu mogą Państwo z góry zobaczyć, jak Państwa łupek jest zaprojektowany w szczegółach i kolorze. Aby nasz zespół mógł jak najdokładniej dobrać Państwa partię, prosimy o pozostawienie nam wszelkich dodatkowych życzeń i wymagań dotyczących Państwa wystroju w polu komentarza podczas wypełniania zamówienia.Fotomatching VideoProszę zwrócić uwagę:  Okres wysyłki rozpocznie się dopiero po potwierdzeniu wyboru zdjęcia. Nie oferujemy fotomatchingu dla formatów "kamien do ukladania w stosy " i "30x60cm".

27,32 zł*