Nasza letnia oferta ☀️: 3 bezpłatne pojedyncze próbki z kodem LATO!
*) 1x na klienta, nie można łączyć z innymi promocjami, ważne do 31.07.24, do wyczerpania zapasów.

Bezpłatna wysyłka próbek (na terenie UE)
W 100% naturalna powierzchnia kamienna
Dostępnych jest ponad 70 dekorów
Oryginał od 2002 r.
Gorąca linia +48 696 461 590.

R&D GmbH - niezawodny partner z czynnikiem innowacyjności


Początki Slate-Lite sięgają lat 90-tych: W tym czasie Gernot Ehrlich produkował w USA fontanny i stoły z łupków zwykłych. Łupki zostały przyklejone do płyt MDF za pomocą żywicy epoksydowej. Podczas usuwania pękniętego łupka przypadkowo wynaleziono Slate-Lite: Na przyklejonej płycie MDF pozostała cienka warstwa łupka. Gernot Ehrlich natychmiast dostrzegł potencjał niezwykłego produktu i eksperymentował z różnymi materiałami podłoża, aż w końcu doszedł do dzisiejszego rozwiązania. Seryjną produkcję Slate-Lite rozpoczęto dopiero znacznie później. Od 2002 roku firma R&D GmbH sprzedaje cienkie forniry Slate-Lite w ponad 35 krajach na świecie.

W firmie R&D GmbH stawiamy na długotrwałą jakość produktów, niezawodne terminy dostaw i wysoką dostępność w naszych magazynach. Jak najczęściej odpowiadamy na indywidualne potrzeby klientów i każdego dnia pracujemy nad rozwiązaniami, które zapewnią sukces poszczególnych projektów.

Nasz dział badań i rozwoju nieustannie pracuje nad nowymi produktami, optymalizując metody obróbki i odpowiednie akcesoria. W ramach zapewniania bezpieczeństwa produktów naturalnie regularnie przeprowadzamy testy w renomowanych ośrodkach badawczych, takich jak TÜV Süd, TÜV Nord, MPA, ILF i innych niezależnych instytucjach.

Zawsze, gdy potrzebujesz porady lub pomocy przy projekcie związanym z fornirem kamiennym Slate-Lite cieszymy się, że możemy być dla Ciebie!

Prosimy również o zapoznanie się z naszym Kodeksem postępowania, ponieważ warunki pracy i produkcji w naszej firmie i związanych z nią zakładach produkcyjnych są dla nas bardzo ważne.

Zarządzanie
Jan Hofmann

Zarządzanie
Marius Ehrlich

Księgowość
Robyn Maison

Sprzedaż DE/AT/CH
Constantin Lohrmann

Dystrybucja / Sprzedaż
Katrin Schutz-Motz

Dystrybucja / Sprzedaż
Sabine Thomas

Dystrybucja / Sprzedaż
Jenny Meurer

eCommerce
Timm Smentke

Marketing
Sebastian Weil

Pomoc marketingowa
Sabrina Weil

Slate-Lite North-America
Nelson Lacruz

Slate-Lite Polska
Emilia Śliwińska

Slate-Lite España
Oscar Sanjose

Kontakt z nami!