Bezpłatna wysyłka próbek (na terenie UE)
W 100% naturalna powierzchnia kamienna
Dostępnych jest ponad 70 dekorów
Oryginał od 2002 r.
Gorąca linia +48 696 461 590.

Zasady anulowania


Masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni bez podania przyczyny. Okres odstąpienia wynosi czternaście dni od dnia, w którym Państwo lub wskazana przez Państwa osoba trzecia, która nie jest przewoźnikiem, weszła w posiadanie towarów. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, należy do nas wysłać na adres:

R&D GmbH | Boschstr. 12 | 53359 Rheinbach | Tel: +49 (0)2226 8299930 | Mail: info@slate-lite.com

jednoznaczne oświadczenie (np. pismo wysłane pocztą, faksem lub e-mailem) o Twojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Na naszej stronie internetowej można również wypełnić i przesłać w formie elektronicznej formularz odstąpienia od umowy. W przypadku skorzystania z tej możliwości niezwłocznie prześlemy (np. e-mailem) potwierdzenie otrzymania takiego odwołania.

Aby dotrzymać terminu na rezygnację wystarczy, że wyślesz zawiadomienie o skorzystaniu z prawa do odstąpienia przed upływem okresu 14 dni.

Konsekwencje odstąpienia

Jeśli odstąpisz od umowy, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybrania przez Ciebie innego rodzaju dostawy niż najkorzystniejsza oferowana przez nas standardowa dostawa ), bez zbędnej zwłoki i nie później niż w ciągu czternastu dni od dnia, w którym otrzymaliśmy powiadomienie o odstąpieniu od niniejszej umowy. Do tego zwrotu użyjemy tych samych środków płatności, których użyłeś do pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono z Tobą inaczej; w żadnym wypadku nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami z powodu spłaty. Możemy odmówić spłaty, dopóki nie otrzymamy towaru z powrotem lub dopóki nie przedstawisz dowodu zwrotu towaru, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Zwrócisz lub przekażesz towar firmie R&D GmbH bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż w ciągu czternastu dni od dnia, w którym poinformujesz nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli wyślesz towar przed upływem terminu czternastodniowego.


Zasady anulowania
Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami obowiązkowymi.
Ochrona danych *
Kontakt z nami!