Nasza letnia oferta ☀️: 3 bezpłatne pojedyncze próbki z kodem LATO!
*) 1x na klienta, nie można łączyć z innymi promocjami, ważne do 31.07.24, do wyczerpania zapasów.

Bezpłatna wysyłka próbek (na terenie UE)
W 100% naturalna powierzchnia kamienna
Dostępnych jest ponad 70 dekorów
Oryginał od 2002 r.
Gorąca linia +48 696 461 590.

Niesamowite efekty świetlne z podświetlanym kamieniem


Dzięki przezroczystemu podkładowi wszystkie forniry kamienne z naszej linii produktów Translucent można podświetlać za pomocą źródła światła umieszczonego za płytą kamienną!

Dzięki temu podświetleniu można stworzyć imponujące akcenty w pomieszczeniach prywatnych i firmowych, w sklepach, na ladach, w restauracjach lub barach. Nawet hobbyści mogą sami stać się projektantami oświetlenia dzięki cienkiej warstwie materiału kamiennego i tworzyć stylowe, jedyne w swoim rodzaju podświetlane elementy.

Różne efekty świetlne w zależności od źródła światła

Niezależnie od tego, czy chodzi o ciepłą biel, zimne światło czy kolorowe kolory RGB: Każde źródło światła tworzy na kamiennej powierzchni inny nastrój kolorystyczny.

Nadaje się do każdego źródła światła

Panel LED, żarówka, taśma LED lub świetlówka: półprzezroczyste forniry kamienne można podświetlać za pomocą dowolnego dostępnego w handlu źródła światła.

Linie produktów do każdego zastosowania

Wybór należy do Ciebie: oferujemy forniry kamienne Translucent o całkowitej grubości poniżej 1 mm lub o grubości do 4 mm.

Zostań projektantem oświetlenia!

Dzięki przezroczystemu tłu, wszystkie kamienne forniry z naszej linii produktów Translucent można podświetlić za pomocą źródła światła umieszczonego za kamiennym panelem.
Dzięki takiemu podświetleniu można tworzyć imponujące akcenty - zarówno prywatnie, jak i w sklepach, ladach, restauracjach czy barach.

Dzięki cienkości materiału kamiennego nawet hobbyści mogą stać się projektantami oświetlenia i tworzyć stylowe, jedyne w swoim rodzaju oprawy oświetleniowe!

Bestseller Translucent

Teakwood Translucent

Zawartość: 0.7442 m2 (361,68 zł* / 1 m2)

Warianty 16,04 zł*
269,16 zł*

z powrotem w magazynie ok. 65 dni. Na życzenie możliwa dostawa ekspresowa.

Translucent Silvia 122x61

Zawartość: 0.7442 m2 (611,91 zł* / 1 m2)

Warianty 22,94 zł*
455,38 zł*

z powrotem w magazynie ok. 35 dni. Na życzenie możliwa dostawa ekspresowa.

Translucent Galaxy Black 122x61

Zawartość: 0.7442 m2 (281,24 zł* / 1 m2)

Warianty 16,04 zł*
209,30 zł*

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

Translucent Cobre New 122x61

Zawartość: 0.7442 m2 (281,24 zł* / 1 m2)

Warianty 16,04 zł*
209,30 zł*

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

Translucent California Gold 122x61

Zawartość: 0.7442 m2 (255,28 zł* / 1 m2)

Warianty 16,04 zł*
189,98 zł*

z powrotem w magazynie ok. 65 dni. Na życzenie możliwa dostawa ekspresowa.

Bestseller Stoneboards

STONEBOARD D. BLACK 45° TL 240X120 4MM

Zawartość: 2.88 m2 (695,94 zł* / 1 m2)

Warianty 2 295,41 zł*
2 004,31 zł*

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

STONEBOARD RUSTIQUE TL 240X120 4MM

Zawartość: 2.88 m2 (587,54 zł* / 1 m2)

Warianty 2 295,41 zł*
1 692,11 zł*

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

Stoneboard Falling Leaves TL 240x120 4mm

Zawartość: 2.8802 m2 (563,78 zł* / 1 m2)

Warianty 2 295,40 zł*
1 623,80 zł*

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

Translucent lub Stoneboards?

Nasze "zwykłe" półprzezroczyste dekory są idealne do wszystkich projektów oświetleniowych, w których ważna jest łatwość obróbki i elastyczność.

Bardziej stabilne tablice Stoneboard są optymalnym wyborem, jeśli chcesz oświetlić duże, płaskie powierzchnie bez dodatkowego materiału nośnego.

LIGHTBOARDS

Gotowe panele LED w indywidualnych wymiarach

Dzięki naszym tablicom świetlnym otrzymujesz kompleksowy, beztroski pakiet do swojego domu: dostarczamy indywidualnie wyprodukowany panel LED z naszą półprzezroczystą okleiną kamienną, bezpośrednio w żądanych wymiarach!

Po prostu wybierz swój ulubiony dekor i skonfiguruj Lightboard co do milimetra w kilka sekund - nigdy nie było szybciej i łatwiej uzyskać unikalny projekt z wyjątkowymi efektami świetlnymi.

Tablice świetlne są wyposażone w wysokiej jakości taśmy LED o dużej mocy świetlnej, które świecą kolorowym światłem RGB lub ciepłym/zimnym światłem. Przezroczyste wsparcie naszych półprzezroczystych fornirów kamiennych tworzy zaskakujące efekty świetlne z gwarancją WOW.

Oferujemy łącznie trzy różne linie produktów, które tworzą światy światła w kamieniu: Translucent, UltraThin Translucent i nasze Stoneboards.

Translucent to klasyczna półprzezroczysta linia produktów z przezroczystym tyłem z włókna szklanego, promieniem gięcia ok. 10 cm i całkowitą grubością ok. 1,5 mm.
Dla lepszej stabilności i dystrybucji światła, Translucent może być klejony do szkła lub akrylu. W zależności od szerokości przęsła, zalecamy grubość szkła akrylowego 4 mm dla standardowych formatów 122x61 cm i 8 mm dla dużych formatów 240x120 cm. W przypadku stosowania świetlówek i taśm LED, arkusze akrylowe z matowym szkłem okazały się szczególnie skuteczne, ponieważ efektywnie rozprowadzają światło. Należy również zapewnić minimalną odległość ok. 6 cm między płytą kamienną a źródłem światła.

UltraThin Translucent ma bawełnianą matę zamiast podkładu z włókna szklanego i może być do pewnego stopnia formowany trójwymiarowo.
Dzięki niewielkiej grubości wynoszącej mniej niż 1 mm, UltraThin Translucent można ciąć nawet nożyczkami lub nożem.

Płyty Stoneboards to wyjątkowo stabilna i grubsza wersja linii Translucent z podkładem z włókna szklanego.
Większa całkowita grubość oznacza, że nie ma potrzeby stosowania dodatkowego arkusza akrylowego jako podpory, a duży format 240 x 120 cm może być również zainstalowany przez jedną osobę.

Przezroczyste forniry kamienne Translucent są przetwarzane za pomocą naszego specjalnego przezroczystego kleju Translucent Crystal Clear.
Klej jest po prostu nakładany na powierzchnię montażową lub tył arkusza kamienia za pomocą gładkiej szpatułki.

Zasadniczo możliwe jest zastosowanie dowolnego źródła światła za kamiennym liściem.

Najprostszą metodą na równomierne oświetlenie jest panel LED o wysokiej wydajności świetlnej. W tym przypadku matowa szyba między źródłem światła a półprzezroczystym dekorem pomaga lepiej rozprowadzać światło. Odpowiednia odległość między źródłem światła a półprzezroczystym dekorem (ok. 6 cm) również zapewnia optymalne rozproszenie światła.

W zależności od tego, czy używane jest ciepłe, zimne czy kolorowe światło RGB, można tworzyć różne nastroje świetlne.

Przycinanie naszych cienkich fornirów kamiennych na wymiar jest niezwykle proste i nadaje się do tego niemal każde standardowe narzędzie dla majsterkowiczów: Możesz przyciąć Slate-Lite do wymaganego rozmiaru z milimetrową precyzją za pomocą piły ręcznej lub stołowej, wyrzynarki lub narzędzia wielofunkcyjnego.
Wystarczy przyciąć kamienny arkusz od tyłu za pomocą drewnianego lub plastikowego brzeszczotu o średnich zębach. W razie potrzeby lekko przeszlifuj przyciętą krawędź papierem ściernym.

W zależności od miejsca montażu, Slate-Lite można stosować bez dodatkowej ochrony powierzchni, na przykład w pomieszczeniach o niskim poziomie obciążenia.

W przypadku zastosowań w obszarach o dużym obciążeniu, takich jak kuchnia lub prysznic i łazienka, zalecamy zastosowanie dodatkowej impregnacji lub uszczelniacza.
Zazwyczaj nakłada się go na powierzchnię kamienia za pomocą wałka piankowego na krzyż; można to zrobić przed lub po instalacji.

Szczegółowe instrukcje dotyczące produktów ochronnych można znaleźć w odpowiednich arkuszach danych i zaleceniach w naszych światach tematycznych. W poniższym filmie pokazujemy przykład prostej aplikacji naszego najsilniejszego uszczelniacza, Slate-Lite Extreme Protection.

Slate-Lite można czyścić wszystkimi dostępnymi na rynku, niekorozyjnymi domowymi środkami czyszczącymi.
W większości przypadków wystarczy czysta woda i niestrzępiąca się szmatka lub szczotka.

W obszarach zewnętrznych możliwe jest również czyszczenie za pomocą myjki wysokociśnieniowej, ale podczas jej używania należy zachować odległość zalecaną przez producenta urządzenia.

Kontakt z nami!