Bezpłatna wysyłka próbek (na terenie UE)
W 100% naturalna powierzchnia kamienna
Dostępnych jest ponad 70 dekorów
Oryginał od 2002 r.
Gorąca linia +48 696 461 590.

Translucent Falling Leaves 122x61

189,98 zł*

Zawartość: 0.7442 m2 (255,28 zł* / 1 m2)

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

Format
Akcesoria

27,32 zł*
Fotomatching
27,32 zł*
87,23 zł - 109,03 zł*
Translucent Crystal Clear 600ml
87,23 zł - 109,03 zł*
21,90 zł*
915,95 zł*
Zawartość

965,22 zł*
Zawartość

149,17 zł*
Zawartość

82,11 zł*
Zawartość

116,05 zł*
97,43 zł*
18,35 zł*
Sztuka
Numer produktu: 3010000
Stan magazynowy: 232

Kolorowe i różnorodne

FALLING LEAVES to jasna dekoracja z wieloma strukturami w kolorach żółtym, brązowym i czerwonym.
W przypadku prawie każdej dekoracji widać wyraźnie, że każdy liść kamienia od Slate-Lite jest absolutnie unikalny: ciągle zmieniające się struktury i różne, ciepłe kolory przypominają kolorowe liście jesienne i pozwalają odkrywać nowe wzory nawet po długim czasie.
Jeśli lubisz ekscytujące, kolorowe wzory, pokochasz tę dekorację - niezależnie od tego, czy w pomieszczeniach handlowych, barze czy restauracji, czy w prywatnej przestrzeni: Falling Leaves jest jednym z naszych absolutnych bestsellerów dzięki naturalnym kolorom i różnorodnym strukturom kamienia!

Więcej zdjęć z projektów i wariantów kolorystycznych?Nie ma problemu, tutaj znajdziesz mnóstwo dodatkowych materiałów graficznych: ► Galeria zdjęć FALLING LEAVES


Dekory z łupka kolorowego mają nieco bardziej miękką powierzchnię kamienia i urzekają bogactwem kolorów oraz stale zmieniającymi się wzorami i strukturami.


Prawdziwy kamień: nasza cecha jakościowa

Slate-Lite jest wykonany z kamienia warstwowego. Mogą wystąpić różnice kolorystyczne w poszczególnych płytach, jak również żyły kwarcowe biegnące przez kamień, naturalne pęknięcia lub lekkie odpryski. Nie jest to wada, lecz raczej cecha charakterystyczna prawdziwej powierzchni kamienia naturalnego i sprawia, że każdy arkusz kamienny Slate-Lite jest absolutnie wyjątkowy!


Fotomatching-Service

Prosimy pamiętać, że przedstawione tu zdjęcia materiałów są jedynie przykładami tego dekoru. Każdy kamienny arkusz Slate-Lite jest unikalny i może się różnić od przedstawionych tu zdjęć.Dzięki naszej opcjonalnej usłudze Fotomatching-Service, po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo zdjęcia aktualnie dostępnych partii materiału i będą mogli wybrać swój faworyta przed dostawą!W ten sposób, pomimo 100% naturalnej powierzchni kamienia ze zmieniającymi się kolorami i strukturami arkusza, mają Państwo pełną kontrolę nad wyglądem dostarczonych fornirów kamiennych.
(Obecnie usługa ta nie jest dostępna dla formatów 30x60 cm i cegiełek)


Translucent: Przezroczysta okleina kamienna

Nasza linia produktów TRANSLUCENT pozwala Ci stać się projektantem światła:
Dzięki przezroczystemu materiałowi podłoża, za kamiennym liściem ze źródłem światła świecą wyjątkowe efekty świetlne - kamień wydaje się świecić od wewnątrz!
W zależności od rodzaju światła uzyskuje się różne efekty: można użyć światła zimnego, ciepłego, a nawet kolorowego, aby stworzyć swój indywidualny kamienny obiekt świetlny.

Dzięki podświetlanemu kamieniowi można w krótkim czasie stworzyć niesamowity obiekt przyciągający wzrok i przekształcić swoją przestrzeń życiową lub firmową w designerską deklarację o maksymalnym blasku.

    Najważniejsze fakty dotyczące Translucent
  • 100% naturalna powierzchnia kamienia
  • Przezroczystość dzięki przezroczystej stronie tylnej
  • Promień gięcia: ok. 10 cm
  • Nadaje się do wszystkich źródeł i kolorów światła.
  • Ciężar ok. 1,5 kg / m²
Szczegółowe informacje na temat Translucent znajdują się w ► arkuszu danych


Wygodny rozmiar standardowy: 122 x 61 cm

Nieważne, czy chodzi o klejenie równoległe, luźne czy proste: dzięki naszemu łatwemu w użyciu standardowemu formatowi 122 x 61 cm możesz w krótkim czasie ułożyć swój własny wzór i stworzyć żywe otoczenie, tak jak lubisz.
Do jednego arkusza w formacie 122 x 61 cm potrzeba ok. 1 opakowania 600 ml kleju.


Szybka i łatwa obróbka

Z naszymi fornirami kamiennymi remontujesz szybko i łatwo, bez żadnych specjalnych narzędzi!

Wystarczy przyciąć na żądany wymiar, nałożyć klej, docisnąć arkusze kamienne i gotowe!

Należy pamiętać, że w zależności od miejsca zastosowania należy zaimpregnować lub uszczelnić powierzchnię kamienia odpowiednim produktem ochronnym z naszej oferty. Dotyczy to miejsc narażonych na duże obciążenia, jak np. w pomieszczeniach mokrych, w kuchni, na podłodze lub częściowo na zewnątrz.


Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy Ci osobiście przy Twoim indywidualnym projekcie: po prostu odbierz Telefon, napisz do nas E-Mail, porozmawiaj przez WhatsApp lub umów się na spotkanie na czacie wideo w naszym Online-Showroom!

Cechy "Translucent Falling Leaves 122x61"
Dekor: Falling Leaves
Gatunek kamienia: Łupek

Fotomatching

Fotomatching
Dopasuj zdjęcie do Twojego zamówieniaSlate-Lite to prawdziwa okleina kamienna, która zachwyca swoim naturalnym wyglądem i indywidualnością. Dodaj ten opcjonalny dodatek do swojego zakupu Slate-Lite, a otrzymasz zdjęcie aktualnie dostępnej partii przez e-mail przed wysyłką towaru. Dzięki temu mogą Państwo z góry zobaczyć, jak Państwa łupek jest zaprojektowany w szczegółach i kolorze. Aby nasz zespół mógł jak najdokładniej dobrać Państwa partię, prosimy o pozostawienie nam wszelkich dodatkowych życzeń i wymagań dotyczących Państwa wystroju w polu komentarza podczas wypełniania zamówienia.Fotomatching VideoProszę zwrócić uwagę:  Okres wysyłki rozpocznie się dopiero po potwierdzeniu wyboru zdjęcia. Nie oferujemy fotomatchingu dla formatów "kamien do ukladania w stosy " i "30x60cm".

27,32 zł*

Klej

Translucent Crystal Clear 600ml
Translucent Crystal Clear jest krystalicznie przejrzystym, jednoskładnikowym uszczelniaczem i klejem do elastycznych połączeń.Przezroczysta spoina jest idealna do klejenia Translucent. Po utwardzeniu pozostaje elastycznyBez rozpuszczalnikówPrawie bezwonnyZawartość: 600 mlWydajność: ok. 1,5 m2Nadaje się do: podłóg, prysznica, wanny i ścianSprężystość: wysokaOdpowiedni do: TRANSLUCENTPobierz: Karta techniczna

Zawartość: 0.6 Ltr. (145,38 zł* / 1 Ltr.)

Od 87,23 zł*

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze