Ze względu na zwiększoną absencję chorobową mogą wystąpić opóźnienia w przetwarzaniu zamówień. Doceniamy Państwa zrozumienie i staramy się przyspieszyć realizację Państwa zamówień.

Bezpłatna wysyłka próbek (na terenie UE)
W 100% naturalna powierzchnia kamienna
Dostępnych jest ponad 70 dekorów
Oryginał od 2002 r.
Gorąca linia +48 696 461 590.

Slate-Lite Silvia Vein 122x61

222,18 zł*

Zawartość: 0.7442 m2 (298,55 zł* / 1 m2)

Natychmiast dostępny, Gotowy do wysyłki za ok. 1-7 dni robocze

Format
Stück
Numer produktu: 101305
Stan magazynowy: 14

Struktura drzewa spotyka kamień

SILVIA VEIN to dekor o brązowo-żółtej kolorystyce podstawowej.
Lekko wzniesione linie w strukturze kamienia przypominają korę drzewa i nadają każdemu pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Dzięki różnorodnym, ale jednocześnie regularnym liniom można tworzyć niemal niewidoczne wzory układania na ścianie.

Więcej zdjęć z projektów i wariantów kolorystycznych?Nie ma problemu, tutaj znajdziesz mnóstwo dodatkowych materiałów zdjęciowych: ► Galeria zdjęć SILVIA VEIN


Dekory marmurowe urzekają spękaną powierzchnią o różnych i stale zmieniających się wzorach i strukturach.
Typowymi cechami są silne ziarna i wzniesienia na powierzchni.
Ważna informacja: Marmury są szorstko spękane i wykazują częściowe struktury o większej ogólnej grubości, a także silniejsze ogólne napięcie w tafli!


Prawdziwy kamień: nasza cecha jakościowa

Slate-Lite jest wykonany z kamienia warstwowego. Mogą wystąpić różnice kolorystyczne w poszczególnych płytach, jak również żyły kwarcowe biegnące przez kamień, naturalne pęknięcia lub lekkie odpryski. Nie jest to wada, lecz raczej cecha charakterystyczna prawdziwej powierzchni kamienia naturalnego i sprawia, że każdy arkusz kamienny Slate-Lite jest absolutnie wyjątkowy!


Fotomatching-Service

Prosimy pamiętać, że przedstawione tu zdjęcia materiałów są jedynie przykładami tego dekoru. Każdy kamienny arkusz Slate-Lite jest unikalny i może się różnić od przedstawionych tu zdjęć.Dzięki naszej opcjonalnej usłudze Fotomatching-Service, po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo zdjęcia aktualnie dostępnych partii materiału i będą mogli wybrać swój faworyta przed dostawą!W ten sposób, pomimo 100% naturalnej powierzchni kamienia ze zmieniającymi się kolorami i strukturami arkusza, mają Państwo pełną kontrolę nad wyglądem dostarczonych fornirów kamiennych.
(Obecnie usługa ta nie jest dostępna dla formatów 30x60 cm i cegiełek)


Slate-Lite: Wszechstronny

Nasza linia produktów SLATE-LITE nadaje się do prawie wszystkich zastosowań: Czy to wewnątrz czy na zewnątrz, jako okładzina ścienna, w prysznicu i łazience czy jako osłona przed rozpryskami w kuchni - Twój wymarzony projekt z naturalnego kamienia staje się szybko i łatwo rzeczywistością!

    Kluczowe informacje o Slate-Lite
  • 100% naturalna powierzchnia kamienia
  • Całkowita grubość ok. 1,0 - 2,5 mm
  • Zginany promień: ok. 5 cm
  • Odporny na promieniowanie UV i mrozoodporny
  • Wodoodporny i łatwy w czyszczeniu
Szczegółowe informacje o Slate-Lite znajdziesz w karcie danych


Wygodny rozmiar standardowy: 122 x 61 cm

Nieważne, czy chodzi o klejenie równoległe, luźne czy proste: dzięki naszemu łatwemu w użyciu standardowemu formatowi 122 x 61 cm możesz w krótkim czasie ułożyć swój własny wzór i stworzyć żywe otoczenie, tak jak lubisz.
Do jednego arkusza w formacie 122 x 61 cm potrzeba ok. 1 opakowania 600 ml kleju.


Szybka i łatwa obróbka

Z naszymi fornirami kamiennymi remontujesz szybko i łatwo, bez żadnych specjalnych narzędzi!

Wystarczy przyciąć na żądany wymiar, nałożyć klej, docisnąć arkusze kamienne i gotowe!

Należy pamiętać, że w zależności od miejsca zastosowania należy zaimpregnować lub uszczelnić powierzchnię kamienia odpowiednim produktem ochronnym z naszej oferty. Dotyczy to miejsc narażonych na duże obciążenia, jak np. w pomieszczeniach mokrych, w kuchni, na podłodze lub częściowo na zewnątrz.


Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy Ci osobiście przy Twoim indywidualnym projekcie: po prostu odbierz Telefon, napisz do nas E-Mail, porozmawiaj przez WhatsApp lub umów się na spotkanie na czacie wideo w naszym Online-Showroom!

Cechy "Slate-Lite Silvia Vein 122x61"
Dekor: Silvia Vein Marble
Gatunek kamienia: Marmur
Kontakt z nami!